Po nieudanym romansie z odzywką Regenerum (recenzja) postanowiłam kupić przez internet (na Allegro) odżywkę Peggy Sage - Durcisseur cure express. Zapłaciłam za nią 40,50 zł. z przesyłką - warto szukać okazji bo podobno cena potrafi dochodzić do 60 złotych!

Cytując producenta: 
Ekspresowa odżywka do bardzo słabych lub zniszczonych paznokci. błyskawicznie, w widoczny sposób regeneruje i odżywia zniszczoną płytkę paznokcia.Sprawia, że osłabione i zniszczone paznokcie stają się mocne i twarde, końcówki nie rozdwajają się i nie łamią. 

Podobno ma się to stać w 2 tygodnie. I wiece co? Mają rację!
Zacznę jednak od początku. Opakowanie 11 ml to klasyczny lakier do paznokci o mlecznym kolorze. Dla mnie to rewelacja, bo dzięki niemu przez cały czas kuracji mamy umalowane, świeżo i naturalnie wyglądającą płytkę. Po mękach z odzywką Regenerum była to bardzo miła odmiana. Buteleczka prostokątna, smukła, pędzelek długi, wygodny w użyciu. Pierwsza warstwa schnie szybko, gorzej z drugą - ale nie ma tragedii.

  


Pomysł malowania, dokładania drugiej warstwy kolejnego dnia, zmywania trzeciego i rozpoczynania od nowa uznałam za dziwny, ale się go trzymałam. Sądziłam, że takie malowanie i zmywanie to raczej zrujnuje moje słabe, rozdwajające się pazury - ale nie!

po pierwszej aplikacji

Po 2 tygodniach płytka stała się gładka, paznokcie przestały się rozdwajać  żaden się nie ukruszył ani nie złamał  Są wyraźnie odżywione i zrobiły się twarde! Zaznaczę, że w tym czasie były święta  generalnie porządki, szorowanie wanny, mycie okien i inne podobne męki dla rąk - oczywiście bez rękawiczek ochronnych (nigdy się nie nauczę!). Jestem zachwycona efektami! Żadnych problemów! Do tego odżywka Peggy Sage - Durcisseur cure express jest bardzo wydajna. Z pewnością zamieszka u mnie na stałe. Polecam ją wszystkim tym, którzy zwątpili już w ratunek dla swoich paznokci!

po 2 tygodniach

6 komentarzy:

 1. o coś dla mnie - rzeczywiście dziwne to zmywanie 3 dnia, ale jak daje rezultaty to piszę się na to bez marudzenia ;) cena troszkę "szalejąca" ale widzę że warto zainwestować

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę jest super. Moja znajoma potwierdziła, u niej również efekty są bardzo widoczne i stosuje ją regularnie. Podobno nawet jeśli się maluje po porostu paznokcie (bez tego zmywania itd), albo nawet stosuje POD lakier to też działa. Polecam zakup na Allegro (ja kupiłam u e-paznokcie) bo w sklepach to chyba poszaleli z tymi cenami.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znam ale muszę spróbować bo moje paznokcie to ruina po eveline 8w1

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm a masz porównanie do NailTeka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam, ale chętnie porównam po skończeniu tej odzywki, szczególnie jeśli polecasz

  OdpowiedzUsuń
 6. 29 years old Software Engineer IV Tessa Cooksey, hailing from Trout Lake enjoys watching movies like "Legend of Hell House, The" and Yo-yoing. Took a trip to Historic Town of Grand-Bassam and drives a 3500. Czytaj dalej

  OdpowiedzUsuń